I. osztály

versenyzői
Barta Lúcia (2004)
Csekő Szandra (1997)
Győrfi-Tóth Emese (2006)
Egyéni eredmények:

Szolnok Országos Grand Prix, A egyéni, III. korcsoport: 4. hely

Csapat eredmények:

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport duó: 2. hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport kiscsapat: 1. hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport nagycsapat: 4. hely

Jakubász Janka (2007)
Egyéni eredmények:

Szolnok Országos Grand Prix, A egyéni, II. korcsoport: 5. hely

Csapat eredmények:

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport nagycsapat: 4. hely

Mihalek Hanna (2006)
Egyéni eredmények:

2013 június IFBB VB V. hely,

2015.04.18-19. MTMSZ Magyar Bajnokság I.hely,

2015. MTMSZ Europen Balatonfüred III. hely,

2016április Budapest MTMSZ Magyar Bajnokság III. hely

Szolnok Országos Grand Prix, A egyéni, III. korcsoport: 2. hely

Csoport eredmények:

Duo MTMSZ Europen 2015. Balatonfüred 2hely,

Trio 3.hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport nagycsapat: 4. hely

Ralovich Milla (2006)
Szolnok Országos Grand Prix, A egyéni, III. korcsoport: 5. hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport duó: 2. hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport kiscsapat: 1. hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport nagycsapat: 4. hely

Sándor Kíra (2006)
Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport kiscsapat: 1. hely

Békéscsaba Országos Grand Prix, A csapat, 1. korcsoport nagycsapat: 4. hely

Wagner Dorka (2000)
Szolnok Országos Grand Prix, A egyéni, IX. korcsoport: 4. hely

II. osztály "A"

versenyzői
Aklan Luca (2008)
Apjok Réka (2003)
Arányi Júlia (2005)
Fasang Julianna (2002)
Jackson Szófia (2005)
Békéscsaba Országos Grand Prix, B egyéni, 4. korcsoport: 4. hely
Mayer Evelin (2005)
Békéscsaba Országos Grand Prix, B egyéni, 4. korcsoport: 1. hely
Nagy Nóra Virág (2005)
Pinczés Melinda (2006)
Salgó Emma (2007)
Szentiványi Eszter (2004)
Tóth Liza (2009)
Udvardi Anna (2009)
Békéscsaba Országos Grand Prix, B egyéni, 1. korcsoport: 6. hely
Wagner Flóra (2002)

II. osztály "B"

versenyzői
Demeter Nóri (2006)
Fésűs Letta (2008)
Héder Lujzi (2009)
Lakatos Lilla (2008)
Szolnok Országos Grand Prix, B csapat, I. korcsoport nagycsapat: 5. hely
Le Maire Lídia (2003)
Mezey Zita (2007)
Szolnok Országos Grand Prix, B csapat, I. korcsoport nagycsapat: 5. hely
Ócsag Blanka (2005)
Ócsag Emma (2005)
Ránky-Rudi Júlia (2006)
Ribet Nathalie (2003)
Sasvári Fédra (2008)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: VI. hely

Sükösd Natália (2009)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: I. hely

Vidor Hanna (2005)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: III. hely

Zöldi Alíz (2007)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: VI. hely

Csapat eredmények:

Szolnok Országos Grand Prix, B csapat, I. korcsoport nagycsapat: 5. hely

Zsolnai Boróka (2005)

Dance "A"

versenyzői
Zöldi Alma Klára (2011)
Radvány Nóra (2003)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: I. hely

Fedeli Grace (2008)

Dance "B"

versenyzői
Bácsi Liza (2011)
Bárány Dorka (2011)
Kasza Gréta (2009)
Nagy Letitia (2011)
Srankó Nóri (2008)
Szakonyi Fruzsina (2010)
Tóth Liza Eszter (2010)
Varga Léna (2010)

Dance Show

versenyzői
Urbán Jázmin (2009)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: II. hely

Fuszek Bajnok Léda (2011)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: II. hely

Győrfi-Tóth Luca (2011)
Egyéni eredmények:

2017. 03. 18.: II. hely

error: Content is protected !!